به نام خالق زیبایی ها 

راهنمای شرکت در جشنواره تجربیات برتر آموزشی- تربیتی اساتید و معلمان آموزش جغرافیا

دانشگاه فرهنگیان – خراسان جنوبی

همکاران عزیز، جهت شرکت در جشنواره می بایست مراحل زیر را طی نمایند:

1-    باز کردن سایت جشنواره به نشانی: hjo.cfu.ac.ir

2-    کلیک بروی دکمه عضویت

 3-    پرکردن فرم عضویت و انتخاب دکمه "ذخیره" در انتهای فرم

 تذکر1: پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامیست.

تذکر2: اگر قصد دارید تجربه ای را ارسال نمایید نوع عضویت را "نویسنده" و در غیر اینصورت "شرکت کننده آزاد" انتخاب نماید. (درصورت تغییر وضعیت در نوع عضویت بعدا می توانید از طریق ویرایش مشخصات آن را تغییر دهید.)

تذکر3: پست الکترونیکی می بایست واقعی بوده و رمز آنرا در اختیار داشته باشید.

تذکر4: در قسمت"تایید نشانی پست الکترونیک" می بایست پست الکترنیکی خود را مجدد وارد نماید.

تذکر5: پست الکترونیکی شما می بایست yahoo و یا  goole(gmail) باشد. از معرفی ایمیل دانشگاهی (ac.ir) خوداری فرمایید.

تذکر6: گرچه ارسال تصویر در اینجا ستاره دار نبوده و اختیاری است اما بدلیل آنکه روز جشنواره، ورود به هتل، منوط به ارائه کارت مخصوص ورود به جشنواره و خواندن بارکد روی آن، خواهد بود لذا بارگذاری تصویر(جدید و مطابق با چهره فعلی شما) الزامیست.

تذکر7: دبیران محترم گزینه "سایر" را در فیلد رتبه علمی انتخاب نمایند.

تذکر8: نام کاربری جهت ورود به سامانه الزامیست بنابراین آنچه به عنوان نام کاربری معرفی می نمایید را یادداشت نموده تا بتوانید بعدا از آن استفاده کنید.

4-پس از کلیک بروی دکمه "ذخیره" پیامی شامل رمز شما بروی صفحه طاهر می شود.(این رمز به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد)

تذکر1: درصورت فراموش کردن نام کاربری یا رمز خود، به مدیریت فناوری جشنواره تماس فرمایید و یا درخواست خود را در گروه تلگرامی جشنواره اعلام نمایید.

تذکر2: با هر ایمیل تنها یک بار می توانید ثبت نام کنید. اگر ثبت نام کرده اید و نام کاربری یا رمز خود را نمی دانید از ثبت نام مجدد(با ایمیلی دیگر) خودداری نموده و با مدیریت فناوری جشنواره تماس بگیرید.

5- با کلیک روی گزینه "ورود به سامانه" در بالا و سمت چپ سایت، وارد سامانه شوید.(با نام کاربری که تعیین کرده اید و رمزی که سامانه در اختیار شما قرار داده است.)

6- از منوی ثبت نام گزینه "فرم شرکت در جشنواره" را  انتخاب، و در پایین فرم، نوع عضویت را تعیین و روی دکمه "ذخیره" کلیک نمایید. سپس روی دکمه صدور صورتحساب و پرداخت هزینه کلیک کنید.آنگاه  روی دکمه ادامه صورتحساب کلیک نمایید تا صورتحساب شما صادر شود.

 7- به منوی ثبت نام رفته و از طریق گزینه "مشاهده کارت شرکت در جشنواره" نسبت به مشاهده و چاپ کارت خود اقدام نمایید.(همراه داشتن این کارت در روز جشنواره چه برای ورود اولیه و چه برای شرکت در کارگاه های آموزشی الزامیست)

  8- جهت شرکت در کارگاه‏های آموزشی از منوی ثبت نام گزینه" شرکت در کارگاه‏های آموزشی" را انتخاب نمایید. سپس یک یا دو کارگاه را انتخاب و روی دکمه "ذخیره" کلیک کنید.

  سپس روی دکمه "صورتحساب و پرداخت هزینه" کلیک نمایید.

  روی دکمه "ادامه صدور صورتحساب" کلیک نمایید تا صورتحساب شما صادر گردد.

9- جهت ارسال تجربه می بایست از منوی برنامه ‏ها گزینه "ارسال و پیگیری طرح تجربیات برتر" را انتخاب نموده و در صفحه بعدی بروی  گزینه "ارسال اثر جدید" کلیک نمایید.

 سپس مراحل زیر را طی نمایید:

1)عنوان و خلاصه تجربه را وارد نموده و دکمه بعدی را بزنید.

2) اگر بجز شما کس دیگری در این تجربه، پدید آورنده محسوب می شود مشخصات وی را اینجا وارد نموده و ذخیره کنید.(به توضیحات مربوطه در این صفحه دقت نمایید) وگرنه دکمه بعدی را بزنید.

3) در صفحه بعد درصورت لزوم توضیحات اضافی را پر کرده و بعدی را بزنید.

4) بخشهای مربوطه را تکمیل، پس از زدن دکمه"Choose File" فایل خود را انتخاب و "Open" را بزنید. سپس دکمه "ارسال فایل" را کلیک نمایید تا یک ردیف اضافه گردد. چنانچه چند فایل برای ارسال دارید می بایست یکی یکی آنها را به همین روش انتخاب و ارسال نمایید. در پایان روی دکمه بعدی کلیک نمایید.

 5) در صفحه بعدی دکمه "ارسال اثر" را انتخاب نمایید تا اثر شما به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد.


*** تذکرمهم: اگر تمامی مراحل فوق را طی نمایید اما روی دکمه "ارسال اثر" کلیک ننمایید، اثر شما ارسال نخواهد شد. چنانچه مراحل گفته شده را به درستی طی کرده باشید می بایست صفحه تایید ارسال اثر را مشاهده نمایید.

در صورتیکه نیاز به ویرایش مشخصات خود دارید(تغییر نوع عضویت،بارگذاری عکس و یا ...)، بلافصله پس از ورود به صفحه شخصی وارد می شوید که مطابق شکل زیر می توانید با کلیک روی آیکون مربوطه مشخصات خود را ویرایش نمایید.

- چنانچه در حین کار(نه بلافاصله پس از ورود) نیاز به ویرایش مشخصات داشتید می بایست با کلیک بروی "صفحه شخصی" به بخش فوق بروید.

 

جهت رفع مشکلات احتمالی می توانید با مدیریت فناوری جشنواره به شماره های 05632445340 و یا  09155610814 تماس حاصل فرمایید.

با تـشـکــر

ایــزدی

بـهـمــن 96